Angielski Skype

Angielski i skype

Żyjemy w czasach, w których prawie wszystko można zrobić online, bez konieczności wychodzenia z domu. Mniejsze znaczenie ma już dystans dzielący ludzi czy to towarzysko czy w biznesie, a także w nauce…w tym przypadku nauce języka angielskiego.

Jeśli trafiłeś na tą strone to zapewne szukasz kogoś, kto pomoże Tobie w nauce języka online poprzez doskonały wynalazek jakim jest internet oraz program umożliwiający komunikację wideo rozmowy czyli skype. Angielski online to doskonały sposób na przyswojenie ogromnej wiedzy i kompleksową naukę języka, niczym nie różniacy się od standardowych korepetycji.

Dlaczego proponuję angielski przez skype

Wszystkim uczniom, którzy nie mogą dotrzeć na stacjonarne korepetycje języka angielskiego, zapraszam na prywatne, indywidualne lekcje online. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które mieszkają w innych miastach a nawet krajach.

Korepetycje z angielskiego przez skype mają swoje zalety:

  • oszczędzasz czas, który tracisz na dojazdy na lekcje.
  • oszczędzasz środki, które tracisz na dojazdy do korepetytora lub szkoły (paliwo, bilety).
  • otrzymujesz dodatkowe materiały do nauki online z angielskiego oraz zadaną pracę domową.
  • elastyczny grafik, masz większy wybór jeśli chodzi o dni i godziny prywatnych lekcji.
  • indywidualne podejście do ucznia, angielski przez skype nie jest realizowany grupowo, tylko pojedynczo.

Zamów angielski przez skype

Posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu prywatnych lekcji nauki języka angielskiego oraz niemieckiego. Na podstawie moich obserwacji uważam, iż korepetycje angielskiego online to doskonałe i wygodne rozwiązanie dla uczniów jak i również samego nauczyciela. Efekty takiej edukacji są conajmniej równe tradycyjnym korepetycjom, a w niektórych przypadkach korepetycje angielskiego przez skype okazały się skuteczniejsze.

Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo w celu ustalenia szczegółów naszej współpracy. Zobaczysz, że angielski przez skype to doskonałe rozwiązanie również dla Ciebie.

skype angielski korepetycje